Kümes Tartım Sistemleri

 

 

BAT1 Dijital Kümes Tartım Sistemi

 

Kümeste dijital tartım için ihtiyacınız olan herşeye sahiptir. Kümes canlılarının hızlı tartımı sayesinde canlılara dair verileri sağlayan BAT1, taşınabilir ve pille çalışır bir üründür. Geniş grafik ekranı, yüksek hafıza kart kapasitesi ve uzun batarya ömrü özellikleri ile BAT1, popüler ve kullanıcı dostudur. Geniş yelpazeye sahip askı sistemleri her türlü canlı için tartılarımızı uygun hale getirmektedir.

Özel bilgisayar yazılımı zaman tasarrufu sağlar ve bilgisayar sonuçlarının işlenmesi boyunca yaşanabilecek sorunları engeller. Büyüme eğrileri ve histogramların otomatik çizimi gibi ileri düzey özellikleri ile kümeslerinizde verilerin şimdiye kadar hiç bu kadar kolay yönetilmediğini hissedebilirsiniz.

 

BAT2 Otomatik Kümes Tartım Sistemi

 

2005 Innov’ Space ve 2006 World Poultry Ödülüne sahip BAT2, otomatik kümes canlılarının tartımında teknoloji lideridir. Kompakt tasarımı ve batarya işletimi sayesinde ilave masraf ve herhangi bir kablo gerektirmeden hızlı bir şekilde monte edilir. GSM haberleşme sistemi geniş bant network ağı ile uzaktan kontrol sağlar.

Sadece tartıya bir simkart takılarak bilgisayarınıza ve cep telefonunuza günlük istatistikleri otomatik olarak yollar. Canlılarınızın verilerine günlük olarak erişebilir ve gerekmesi durumunda anında müdahale edebilirsiniz.

Birçok bağlantı seçeneğine sahip olan BAT2, tüm sistemler ile kullanım kolaylığı sağlar. BAT2 Full tüm seçeneklere sahiptir. Düşük bitçeler için BAT2 Lite opsiyonunu öneriyoruz.

Gaga Kesme Makinesi

 

 

Gaga kesme makinesi, kanibalizm, tüy yolma, dövüşme ve yumurta kaybı olaylarını engellemek üzere kalitesi dünya çapında kanıtlanmış, güvenilir ve sağlam bir yöntem olarak tanınır ve kullanılır. Gaga kesme makinesi gagayı tek işlemde keser ve dağlar. Kanamayı ve gaganın tekrar büyümesini engeller. Hayvanlar kesme işleminden hemen sonra yemlenmeye başlayabilir.